• asiathemes.com
  • (2)245 23 68

Barevné zásuvky a vypínače nejen pro dokonalou domácnost

     -

Barevné zásuvky a vypínače nejen pro dokonalou domácnost

Chcete to mít doma dokonalé? Potom si se svým interiérem musíte opravdu vyhrát, a nesmíte zapomínat ani na detaily. Dokonce ani ne na takové, jako jsou zásuvky a vypínače.

brain-605603_640

Ostatně, tito neopominutelní elektro pomocníci se nacházejí ve všech pokojích, a to hned v několika kusech, a protože se bez nich vůbec nikdo neobejde, tak je také vůbec nikdo nepřehlédne. A to je dobré mít na paměti, protože i kdybyste si vy sami na to, že vám budou zářit bílé zásuvky na barevných stěnách, zvykli, tak všechny vaše návštěvy to budou vnímat.

cables-1080569_640

Přitom napravit tento stav je opravdu snadné. Stačí, když si pořídíte zásuvky a vypínače v barevném provedení. Anebo ještě lépe – pořiďte si je barevné, ale takové, abyste jejich barvy mohli podle potřeby měnit. Zdá se vám to nemožné? Ale kdepak, i takové dokonalé výrobky jsou k dostání na trhu – jen po nich možná budete chvíli pátrat, protože i prodejci z elektro prodejen už si tak nějak zvykli na to, že omezený sortiment zákazníkům stačí. Takže když nepochodíte v malé kamenné prodejně u vás v obci, zkuste to v dobře zásobeném elektronickém obchodě na internetu.

To, po čem byste se měli ptát, je produktová řada schneider unica od výrobce schneider electric.

Tyto výrobky jsou specifické jak tím, že si můžete volit z opravdu bohaté barevné škály, tak i tím, že nabízí i pěkné tvary. A co je vůbec nejlepší – své rozhodnutí můžete pružně měnit!

Asi jen málokdo z nás by chtěl mít na stěně například červené zásuvky, kterých už se nikdy nezbaví. Každému je jasné, že ho stávající výmalba po čase omrzí, a co pak s barevnými vypínači? V případě výrobků schneider unica takový problém řešit nemusíte, neboť jsou modulární. V praxi to znamená, že zatímco univerzální strojek zůstane už navždy na svém místě, tak naopak svrchní barevný rámeček můžete měnit a střídat dle potřeby.