Kde využít vlněné termoprádlo Devold

Když se řekne vlněné termoprádlo Devold C-Store, možná vás jako první myšlenkový impuls napadne lyžování. Je to vcelku logické, protože vlna je nesmírně hřejivá, a kde jinde jí při sportu využít, než v zimním období na sněhu, tedy převážně http://www.nace.cz/nace/95-2-opravy-vyrobku-pro-osobni-potrebu-a-prevazne-pro-domacnost/ na lyžích (nebo na saních či skibobech). Existují však i další možnosti, kde se uplatní:

Štrbské Pleso

Cyklistika

Skuteční milovníci cyklistiky jsou schopni provozovat tento sport i v zimě, a nemusí jít vysloveně o vrcholovou činnost. Kupříkladu zimní cykloturistika na Třeboňsku, podél hrází rybníků z Veselí nad Lužnicí do Třeboně vám učaruje i v lednu. Tehdy se termoprádlo může hodit a bude-li zapotřebí se převléknout, stačí mít náhradní oblečení v jedné cyklobrašně na nosiči na zadním kole.

Vysoké Tatry

Horská turistika

Provozovat turistiku v horách, v nadmořské výšce kolem tisíce metrů, je náročné i v létě. Za nevlídného počasí vám tu může i nasněžit a pro takovéto případy se vyplatí mít v rezervě termoprádlo. A nemusíte kvůli tomu cestovat ani příliš daleko, do Alp nebo do Pyrenejí či na Kavkaz, postačí docela „obyčejné“ Vysoké Tatry. Tam vás může zastihnout sněžení i v září a nepříjemně vás překvapit při výstupu do Bystrého sedla nebo na Kriváň.

Vodáctví

Domníváte se, že termoprádlo se na vodácké výpravě na konci srpna neuplatní? Pokud vás zastihne deštivé počasí a chladná rána, což je v tomto období obvyklé, pak budete rádi oblékat něco teplého. Musíte mít ovšem oblečení dobře zabezpečené v lodním vaku či plastovém barelu proti náhodnému otevření, což bývá u vodáků někdy problém, pokud jsou nezodpovědní a nedůslední.

Zkušení vodáci vám potvrdí, že ze všeho nejdůležitější je tu neprochladnout, a to studená voda dovede „zařídit“ velmi rychle. Nemáte-li nic teplého k dispozici, můžete skončit i se zápalem plic v nemocnici, a to byste jistě nechtěli, zvláště pak o vaší dovolené.