Krása přírody

Na světě je tolik opravdu krásných věcí, že některým lidem z toho úplně přechází zrak. Abych pravdu řekla, tak mě opravdu baví chodit v přírodě a pozorovat krásy přírody a světa celkově. Také musím uznat, že naše příroda nám má opravdu co nabídnout. Líbí se mi třeba například když mohu na jaře a v létě chodit kolem rybníku a pozorovat krásy přírody a také hlavně ptactva. Ani nevíte, jak veliký to je relax, když si sednu k rybníku na lavičku a pozoruji labutě a jejich mláďata. Je to opravdu krásné a já si myslím, že tohle je také opravdu perfektní balzám na duši. Podle mého názoru, bych klidně zařadila také krásu přírody do toho, že kdyby se člověk cítil unavený anebo smutný, tak moc hezky pomůže příroda.

Krása je všude.

Jsou to taková antidepresiva. Tedy alespoň podle mě. Mě se v přírodě víc uleví, protože takové krásné barvy přírody kolem, tak člověka může jenom uklidnit. Podle mého názoru také krásy přírody snižují krevní tlak. Tohle mi alespoň vždycky říkala moje babička, která vždycky říká, že když má člověk problémy, tak si má jít se projít do přírody nebo někam k potoku. A člověk uvidí, jak se ihned zrelaxuje a bude klidnější a odpočatější. Musím uznat, že tohle je určitě pravda, protože já jsem to zkoušela už asi vícekrát než pětkrát a musím uznat, že to pravda. A také krásy přírody dokáží moc dobře léčit.

Miluji květiny.

A je jedno, jestli relaxujete u vidy nebi v lese. Stačí, že je to příroda a čerstvý vzduch. A co fotky? Na fotkách, také krása přírody je tady od toho, aby nám lidem pomáhala. Příroda nám opravdu nikdy neškodí. Myslím si, že lidé by si měli přírody více vážit, a ne jí něčím ničit, jako například zakládat černé skládky a tak podobně. Přírodou máme jenom jednu a každý člověk by si ji měl hýčkat, aby byla dlouho krásná a nebyla zničená, jak to člověk umí udělat. A když jsme už u přírody a relaxace, tak jak vy nejraději relaxujete? O samotě nebo rádi relaxujete s přáteli někdy u dobrého vína