Nabízíme pro vaši firmu dárkové předměty s logem a potiskem!

Zakládáte nebo už máte založenou nějakou firmu a potřebujete vybrat nějaké dobré dárkové předměty, které budou reprezentovat vaši firmu a nechat si na nich udělat logo, nebo nějaký potisk vaší firmy? Naše firma PF Concept je evropský dodavatel reklamních a dárkových předmětů s více než 35 lety zkušeností. Nabízí velký výběr reklamního zboží, jako jsou dárkové předměty, kvalitní firemní oblečení a mnoho dalšího. Společnost byla založena v roce 1984.

reklamní propisky

Co jsou reklamní předměty a k čemu slouží?
Reklamní předměty jsou, značkové“ předměty s firemním logem, sloganem, nebo mottem, které se používají v marketingu, prodeji a reklamě.

Jaké služby nabízíme my?
-předměty vám potiskneme logem nebo jinou grafikou
-k potisku také nabízíme reklamní a dárkové předměty od klasických propisek přes hrnečky, batohy, reklamní textil, až po ekologické reklamní předměty.

Co konkrétně vyrábíme s potiskem my?
Reklamní propisky a tužky s potiskem, které jsou velice praktické. Nabízíme různé druhy a to – kovové, hliníkové, plastové i krásné dárkové sady.

různé kancelářské potřeby – různé zápisníky, poznámkové bloky, gumy.

také hrnky, sklenice, termoláhve atd.

batoh

Krásné batohy, které by bylo hřích si od nás nekoupit!!
Například bílé vaky, které se hodí třeba na školní výlet, nebo na vycházku do přírody, vejde se do nich pití, svačina atd. Dále krásný šedý batoh na notebook, který je prostorný a velký!
Nebo tyrkysový batoh Berna s přední kapsou na zip. Můžete si vybrat i jinou barvu u tohoto batohu. Máme na výběr mezi barvami – černá, tmavě modrá, červená, žlutá, světle zelená, oranžová a bílá.

Reklamní předměty musí splňovat určitá kritéria a podmínky a to:
1. že tyto předměty a věci jsou označeny jménem nebo ochrannou známkou společnosti nebo názvem propagovaného zboží či služby
2. její hodnota nepřesahuje 500 Kč bez DPH nebo 500 Kč včetně DPH
3. není předmětem spotřební daně, kromě tichého vína.