Nevíte si rady s interiérem?


Vytvořit funkční a především hezký interiér není nic jednoduchého. Nejde jen o výběr barev, ale hlavně o to abyste měli vyhovující dispozici. Jakmile máte postavené nosné zdi, máte ještě možnost proměnit bydlení pomocí příček, které se dají postavit i po dokončení domu. Mohou se vytvořit nejen ze zdiva ale i ze sádrokartonu. Můžeme vám vytvořit interiér který bude ideální pro vaše potřeby.

Náš interiérový design v Praze https://evalofa.com/je pro všechny, kteří chtějí mít moderní interiér který bude odpovídat potřebám každého člena rodiny. Jak pracujeme? Nejprve se musíme sejít s klienty, kteří nám sdělí své požadavky a také se musíme seznámit se stávajícím stavem nemovitosti. Provádíme nejen tvorbu interiérů u novostaveb, ale zabýváme se i rekonstrukcemi. Můžeme vymyslet zcela nové prostory, kde se vám bude příjemně žít.

dětský pokoj

Na základě stavu nemovitosti, možností i vašich požadavků vám vytvoříme několik návrhů, které uvidíte jako vizualizaci ve speciálním počítačovém programu. Díky ní uvidíte jak by mohly vypadat prostory i u vás doma. V tomto bodě je ještě možné změnit třeba dispozici nebo barvy výmalby. Jakmile schválíte konečnou podobu, můžeme začít pracovat s řemeslníky.

Máme mnoho řemeslníků, kteří mohou náš návrh přeměnit do reality. Díky tomu nebudete muset shánět nikoho kdo by práce provedl za vás. Můžete se těšit na hotový interiér, který bude připravený k používání. Můžete se rovnou nastěhovat a už se o nic nebudete muset starat.

růžová ložnice

Staňte se našimi klienty a nechte si interiéry připravit od odborníků, kteří už za sebou mají spoustu proměn u mnoha klientů. Podívejte se na to co jsme klientům připravili a všimněte si, že naše práce je vždycky precizní. Postupujeme tak rychle jak jen to jde, abyste získali své nové bydlení co nejrychleji. Kontaktujte nás a mějte nové bydlení podle všech nejtajnějších snů.