Nová koupelna?


Kuchyně je považovaná za srdce každé domácnosti, ale co teprve taková koupelna? Sice v ni netrávíme tolik času jako v kuchyni, a mnozí lidé příliš nechápou proč by měla vypadat krásně, když se v ní jen myjeme, ale užívat si vanu plnou bublinek s třeba i sklenku něčeho dobrého k tomu je úplně jiný zážitek, než když se koupete ve staré oprýskané vaně.

moderní koupelna

Část lidí bydlí v novostavbách, kde jsou samozřejmě koupelny nové, ale stále velká část lidí stále bydlí ve starších domech a bytech, kde je starší vybavení včetně koupelny a WC. Když se chce člověk ve své domácnosti cítit dobře, je potřeba mít hezký interiér. A díky nové koupelně vám bude doma opravdu o dost lépe. Není to výmysl, ale zkuste se zeptat někoho kdo má novou moderní koupelnu a někoho kdo má starou koupelnu, kde je zadaná špína a která rozhodně nevypadá lákavě. Určitě vám majitel nové koupelny potvrdí že se v ní koupe rád.

koupelna vana

Pokud máte doma zastaralou koupelnu a chybí vám v ní také úložné prostory pro ručníky, kosmetiku nebo fén a kulmu, nechte si ji zrekonstruovat. Můžete navštívit i bytového designéra, který vám udělá návrh podle vašich představ. Koupelna by měla být dostatečně velká a měla by poskytnout komfort při mytí všem členům domácnosti.

Pokud je vás doma víc, měli byste mít dvě umyvadla. Starší lidé oční spíše sprchový kout než vanu, a rodina s malými dětmi zase ocení vanu i sprchový kout. Sdělte své požadavky tomu, kdo vám návrh bude zpracovávat, ať už je to designér a nebo přímo koupelnové studio. Existuje celá řada šikovných lidí, kteří si koupelnu dokážou zrekonstruovat sami. V takovém případě si budete muset sehnat stavební materiál a vybrat dlažbu, vanu, umyvadla i doplňky. Rozhodně nesmíte zapomenout na terče na dlažbu, které vám pomohou položit dlažbu rovně. Pár kusů dlažby byste si měli schovat pro případ poškození abyste ji měli jak opravit.