Oznamte svůj sňatek

Svatba je krásný okamžik všech, kteří se rozhodnou, že spolu stráví zbytek života. Každá svatba začíná oznámením, kterým se většinou zvou svatební hosté. Na něm se všichni dočtou, kdy a kde se svatba koná. Výběr oznámení někomu trh déle, někdo má vybráno za chvilku. Je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Pokud chcete, aby oznámení korespondovalo s tím, jaký jste pár nebo v jakým stylu se svatba bude konat, dejte si s výběrem na čas.

béžové oznámení

Chcete strukturovaný papír?
Oznámení jsou stovky druhů. Můžete si vybrat svatební oznámení na bílém i barevném papíře, a papír může být hladký a nebo může mít různou strukturu. Pokud byste chtěli spíš strukturovaný papír, je lepší si oznámení přijít vybrat osobně, abyste strukturu cítili a viděli ji na vlastní oči, protože jemné struktury mohou být na obrázcích na internetu lehce zkreslené.

Budete chtít obyčejný papír?
Obyčejný papír není potřeba vybírat osobně, a ani barvy se příliš neliší od toho, co vám tiskárny nabídnou. Nemusíte se obávat toho vybrat si svoje oznámení na internetu. Jeho výroba zpravidla trvá pár dní, někdy dokonce hodin, to vždy záleží na tom, jak je vybraná tiskárna zahlcená objednávkami.

bílé oznámení

Oznámení si můžete navrhnout sami. Je spousta nastávajících manželů, kteří si chtějí oznámení navrhnout sami. Další dávají přednost předpřipraveným šablonám, kam se jen vepíše například citát a údaje o novomanželích. Mnoho nevěst si svazu chystá samo, a chtějí mít všechno krásné a sladěné. Oznámení můžete vybrat podle barev svatby, může mít na sobě květiny, které budete mít, a můžete ho dokonce sladit i se zbytkem papírenského zboží. Není problém vyrobit oznámení, které bude ve stejném designu jako pozvánky ke stolu, jmenovky nebo svatební menu. Pokud se takto rozhodnete, uvidíte, že svatební hostina bude vypadat opravdu luxusně a uceleně.