Přeprava masa


Také se vám už někdy stalo, že jste potřebovali někam něco uložit, třeba nějaké potraviny anebo nějaké malé drobné součástky? Můj partner vždycky říká, že mám všude skladiště, že mám všude nějaké krabice anebo plastové přepravky. Jenomže já tohle vždycky využívám. Kolikrát se mi také stalo, že jsem si koupila plastové přepravky na maso a partner mi je potom vyhodil. On prý si myslel, že je to na vyhození. Jenomže kdyby věděl, že jsem si třeba koupila za pět stovek plastové přepravky na maso a on mi je vyhodil, tak si myslím a předpokládám, že by se asi zbláznil a chytal by se za hlavu, protože partner je zase takový šetřivý. Ale zase mi nejde do hlavy, že když on všechno vyhazuje a je přitom šetřivý, jak tohle jde dohromady?

Partner masné výrobky miluje.

Myslela jsem si, že když člověk je opravdu hodně šetřivý, tak právě že nic nevyhazuje a všechno chce využít na dvakrát. A právě plastové přepravky na maso se dají využívat vícekrát. Když třeba chodím k řezníkovi, který má domácí zvířata, a to včetně masa a vajíček, tak k němu právě vždycky chodím pro maso. A nechodím tam s prázdnýma rukama. Nosím tam vždycky plastové přepravky na maso. Samozřejmě, že vždycky řezníkovi také zaplatím, ale chci, aby moje maso bylo také v pořádku a také aby přežilo cestu. Cesta autem trvá dvacet pět minut.

Maso se nesmí nikdy zkazit.

Já vím, že třeba někdo si řekne, že je to opravdu kousek, ale když budete mít čerstvé maso a opravdu dbáte o zdraví a o zdravou stravu, tak budete také chtít, aby jídlo bylo pečlivě uchováváno. Takže tady plastová přepravka na maso je opravdu velice důležitá. Alespoň pro mě. Koukněte se na webové stránky schoellerallibert.com, kde jsou novinky a také přepravky na maso. Jsou to kvalitní plastové přepravky na maso. A protože jsou z plastu, tak se také velice jednoduše udržují. Stačí je třeba vymýt octem anebo speciální tekutinou, která je na potravinářský průmysl. A potom je třeba horkou vodou ještě vypláchnout. Já to právě dělám octem a horkou vodou.