Příprava bylinných čajů

Každá bylinka má určité poselství, které je přínosné pro lidský organismus, o tom by rozhodně naši předkové mohli vyprávět. Neexistovala taková lékařská péče ani dostatečné množství léků a tak není divu, že se vždy našly zdroje v přírodě. Některé druhy bylin u nás nenaleznete a musíte se za nimi vydat do daleké ciziny. Ačkoliv v současné době jsou i jiné možnosti a to využít spolehlivé internetové obchody, které nabízejí vysoce kvalitní bylinky nebo přírodní doplňky. Mnohdy některé z nich nejsou ani moc známými produkty, což například platí i v případě kratomu. Z jeho sušených listů se dá velmi snadno připravit čaj, který výborně chutná. Navíc dokáže ulevit od různých neduhů, pokud se zachová správná doporučená hranice dávkování.

kratom prášek

Prášek z listů

Kratom má svoji sílu ukrytou v listech. Farmáři již ví, kdy mají přistoupit ke sklizni a jak ošetřit veškerý proces sušení a mletí, včetně balení, než se dostane tento produkt k nám na trh. Bohužel právní status se v různých zemích liší a v současné době se dá ještě bez problémů tento mletý prášek zakoupit. Nicméně prozatím se stále zkoumají jeho vlastnosti a tudíž není schváleným potravinovým doplňkem, což znamená, že si ho lze zakoupit jako sběratelský předmět nebo pro laboratorní účely.

greenherbs

Jak se kratom užívá

Pokud jste si vybrali některý kratom čaj Greenherbs, tak rozhodně neprohloupíte, je to totiž jeden z nejvíce žádaných prášků na trhu, jelikož je dostatečně prověřený svojí kvalitou. Příprava je velmi jednoduchá, úplně stejně jako u jiných bylinných čajů. Prášek se dá dobře použít, tudíž ho lze použít i do jiných tekutin, než je jen vařící voda. V případě čaje zalitím horkou vodou se krásně uvolní veškeré složky, a pokud by vám vadila jeho chuť, tak můžete použít med či cukr a tím si nápoj rozhodně vylepšíte. Pravidelné pití čaje pomáhá při různých bolestech a krásně uvolní celý organismus.