Radost z lidí

Vždycky jsem si říkala, že být ve zdravé a lepší společnosti je pro člověka velice přínosné. Jenomže potom na druhou stranu jsem taky uvažovala, že když člověk bude vždycky v té lepší pozici a v pozitivním kolektivu, tak se vlastně onen člověk ničemu nenaučí. Nedostane nikdy žádnou lekci. A to je dobře nebo není? Každý má na to svůj názor, ale já si myslím, že každý člověk by měl si někdy sáhnout na dno, aby byl potom silnější. A já jsem právě měla to štěstí, nebo právě tu smůlu, že jsem stále byla v takové společnosti, která by vyhovovala asi opravdu všem lidem.

Mám ráda společnost.

Cítila jsem se v každé společnosti velice mile, protože jsem totiž velice extrovertní a také mám ráda pohodu a klid a také přátelé a společnost, takže jsem takový velice veselý a šťastný člověk. Mám také naštěstí přítele, se kterým jsme už čtyři roky a oba dva si strašně moc rozumíme. A nedokážeme si bez tebe ani představit život. Tedy alespoň takhle to mám já. A také mě velice potěšilo, když se přítel už konečně rozhoupal k tomu, aby mě požádal o ruku. Ani nevíte, jak jsem byla šťastná a byla jsem v sedmém nebi. Jinak jsem si říkala, že naše svatba musí být úplně dokonalá a luxusní.

Jsem hodně veselá.

Tedy sice ne luxusní v tom smyslu, že to bude opravdu pro bohaté lidi, ale taková, abych na to nikdy nezapomněla. Abych naši svatbu měla až do konce života v mé paměti. Logicky jsem tam taky chtěla jenom tu vybranou společnost. A to hlavně takovou společnost lidi, která myslí pozitivně a jsou šťastní a veselí a nemají žádné problémy, aby mi nezničili mou svatbu. O svatbě jsem totiž snila opravdu už jako malá holka, takže si přeji opravdu krásnou svatbu. Pokud i vy toužíte vždycky po lepší společnosti, tak není nikdy čas na změnu, protože kolikrát slýchám, že když se scházíte se špatnou společnosti, která z vás vysává energii, tak je to jenom špatné pro vás a vaše okolí.