Zdravé zuby

Zubní lékařství tady bylo a také stále bude. Abych pravdu řekla, tak já bych se bez zubní prohlídky vůbec neobešla. Navíc jsem také chtěla studovat stomatologii. Jenomže poprvé a ani podruhé jsem se tam nedostala. Ani nevíte, jak jsem z toho byla velice nešťastná, když jsem nemohla studovat svůj oblíbený obor a to stomatologii. Protože můj strejda také moje teta byli oba dva stomatologové. A oni mi říkali, že jejich sen byl být zubař. Takže jsem si řekla, že když oni mi stále vyprávěli, jak je zubařina opravdu skvělá a že je to práce baví a také záslužná, tak jsem si řekla, že by to bylo opravdu něco pro mě.

Zuby chci zdravé.

A řekla jsem svým rodičům, že bych taky chtěla studovat stomatologii Navíc mi moje teta se strýcem stále dokola opakovali, že je to opravdu skvělá práce, že se také zubařino opravdu dá skvěle uživit. A to vidím i v poslední době. Protože jsem zjistila, že pokud někdo hledá opravdu šikovného a skvělého stomatologa ve svém okolí, tak je to jako hledat jehlu v kupce sena. A je ti opravdu veliký zázrak, když člověk nějakého šikovného profesionálního zubaře najde. Abych se přiznala, tak já jsem také dříve hledala opravdu velice složitě zubního lékaře.

Zubaře se bojím.

Našla jsem ho asi až po roce, kdy už jsem měla jeden zub docela v horším stavu. Byla jsem ve stomatologii v Praze. Tuto Pražskou stomatologii mi doporučila moje kamarádka, která tam chodí už sedm let a říkala, že lepší stomatologii nikde nenašla. A prý je velice profesionální a je tam školený tým profesionálních zubních lékařů, že lepší bych hledala marně. A tak jsem si řekla, že to mohu vyzkoušet, protože já také dávám opravdu na kvalitu a na profesionalitu zubařů. Pokud vás zajímají bližší informace o stomatologii v Praze, tak se podívejte na přehledné webové stránky clinicplus.cz. Já jsem moc spokojená a věřím, že budu i nadále.